Bim 10 Ağustos Aktüel Ürünler Katalogu

bim 10 ağustos aktüel ürünler

Bim 10 Ağustos aktüel ürünler katalogu yayınlandı. Müşterilerin merakla takip ettiği aktüel ürün katalogu sonunda belli oldu.

Sosyal medya üzerinde bim aktüel ürünler hakkında arayışlarda bulunan müşteriler bim 10 ağustos aktüel ürünler kısmında neler bulacaklar ? Hangi indirimli ürünler bim müşterilerini bekliyor ? Bim müşterileri için hangi teknolojik ürünler var ?

Çıkarılabilir su hazneli, ütüleme sırasında su dolumu yapılabilen, seramik tabanlı, 2 dakika gibi kısa bir sürede ısınabilen, 2 yıl garantili Philips Buhar Kazanlı Ütü 399 TL. Yıkanabilir AFS filtreli, 2,5 litre toz hazneli, A sınıfı enerji tüketim değerine sahip, 2 yıl garantili Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge 299 TL. Bimde bu hafta geçerli olacak 10 Ağustos 2018 Bim aktüel kataloglarında yer alan bir diğer ilgi çekici ürün ise Kumtel’den. Beyaz renkliş ve çizilmez emaye gövdeye sahip, otomatik çakmağı bulunan, gaz kesme emniyetli Kumtel Set Üstü Ocak 219 TL.

Mutfak köşesine gelecek olursak Melamin Kek Fanusu ve Spatula sadece  19,90 TL. Hızlı ve kolay doğrama sağlayan özel kesici aparat ve kullanım basitliği sunan, çek bırak mekanizmasına sahip Pratik İpli Doğrayıcı 17,90 TL. Çizilme aşınmaya karşı direnci arttırılmış yanmaz yapışmaz iç kaplamaya sahip chef’s Mini Tava ve Sosluk çeşitleri 8,95 TL. Diş Fırçası Saklama Kutusu 1,50 TL. Farklı renklerde Yuvarlak Kase 3,50 TL. Bölmeli Düzenleyici Sepet 5,95 TL. Bim 10 Ağustos kataloğunda yer alan dikkat çekici ürünlerden birisi de Lav’dan. 12 parçadan oluşan Lav Esta Çay Seti 17,90 TL. Paşabahçe 2’li Invitation Oval Tabak 8,95 TL. Paslanmaz Fırın Tepsisi 9,95 TL. 3’lü Erzak Kabı Seti 12,50 TL.

 

Bakalım bu hafta bu güzel ürünleri kimler alacak ?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*