Rus Takvimi ve Çin Takvimi İle Cinsiyet Hesaplama

Rus takvimi ile bebek cinsiyeti hesaplamayı sizler için ayrıntılı bir şekil de araştırdık. Sizler de yazımız da Rus takvimi ile nasıl cinsiyet hesaplanır? Rus takvimi ile bebek cinsiyeti hesaplanması doğru mudur? Bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz.
Rus takvimi ile cinsiyet hesaplama doğru mu?
Rus takvimini de diğer bebek cinsiyeti hesaplama takvimleri gibi sadece eğlence amaçlı olarak sizler de hamilelik dönemiz de kullanabilirsiniz. Ancak en doğru olanı hamileliğin 18. Haftasın da doktor kontrolün de uzman kişinin sizlere ultrason ile bakması sonucun da bebeğinizin cinsiyetini öğrenebilirsiniz.
Bir çok Rus takvimi hesaplamaları doğru çıksa da tutmayan da en az o kadar hesaplamalar vardır. Ruslar tutmayan hesaplamalar için bazı özel durumlardan söz etmektedirler. Bir kişi çok ağır bir ameliyat geçirmişse ya da ağır bir hastalığa yakalanmışsa, her hangi bir şekil de çok fazla kan kaybetmişse Rus takvimi sonucu hesaplanan cinsiyetin doğru olamayabileceğin den söz etmektedirler.
Çin takvimin de bayanın sadece bayanların hamile kaldıkları an ve yaşları önemliyken Rus takvimi çok daha karmaşık bir durumdur. Rus takviminin sadece ülkemiz de değil dünya çapın da çok doğru sonuçlar verdiği için çok daha fazla tercih edilse de dediğimiz gibi her hangi bir bilimsel duruma dayanmamaktadır. Bu neden ile bu konular da her zaman doğru olanı yapmanız gerekmektedir. Sizler de her zaman uzman hekimlerin sizlere zamanın da verdiği tespitler den yararlanın.
Eğer hamilelik döneminizin daha mutlu bir şekil de geçmesini istiyorsanız her zaman bu tarz uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Bayanlar bu tarz uygulamalara ciddi anlam da meraklıdırlar. Ancak işinizi hiçbir zaman fallara bırakmayın. Sizler de her zaman uzman hekimler tarafından söylenen sonuçlara itibar edin bu şekil de en doğrusunu da öğrenmiş olacaksınız.
Rus takviminin bilimsel astrolojiye dayandığına dair bir inanış bulunmaktadır. Ancak dediğimiz gibi her hangi bir bilimsel veriye dayanmadığı için bu konu da kesin konuşmak doğru değildir. Hamilelik dönemlerin de son derece gergin olan bayanlara, eşleri bu tarz uygulamalar ile heyecanlı ve mutlu bir bekleyiş içine girebilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*